OBŁÓCZYNY… ZAKOŃCZENIE ROKU… NAGRODY… ZMIANY PREZESOWSKIE… GRILL…

29 czerwca 2023 r. w Uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła  podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 18:00 pod przewodnictwem ks. Mirosława Hołowni SDB do naszego grona dołączyło dwóch nowych ministrantów: Miłosz i Piotrek, którzy przyjęli błogosławieństwo do pełnienia służby przy ołtarzu.  Towarzyszyliśmy im w tym ważnym dla nich – a także dla naszej wspólnoty – dniu. A Msza Święta? Jak to Msza Święta z naszą asystą… na watykańskim poziomie!
Uświęceni uczestnictwem w Liturgii wspólnie z rodzicami udaliśmy się na grilla, podczas którego odwiedził nas ks. proboszcz wręczając nam podziękowania i małe prezenciki z racji zakończenia roku ministranckiego 2022/2023. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się także kto zastąpi naszego dotychczasowego prezesa – Bartka! Nowym prezesem naszej wspólnoty został Michał, który przejął „władzę” po roku prezesury Bartka, za którą mu serdecznie podziękowaliśmy i przeszliśmy do najprzyjemniejszej części naszej imprezy, czyli… jedzenia! Pan Marcin – nasz przyjaciel – przygotował dla nas gorące kiełbaski, których o mały włos zabrakło! Miło było spędzić czas w tak zacnym gronie…
Pragniemy podziękować wszystkim którzy przyczynili się do umocnienia naszej wspólnoty w tym roku: ks. Mirkowi, naszemu opiekunowi; wszystkim księżom; p. Tomkowi, kościelnemu; panom organistom; braciom ministrantom; naszym rodzicom i przyjaciołom oraz wszystkim, którzy otaczali nas modlitwą.
Dziękujemy, że jesteście z nami!
To był boski rok!