1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 1730.
  2. W dzisiejszą niedzielę na godz. 1500, ks. Sylwester Groń sdb serdecznie zaprasza na spotkanie formacyjne Salezjanów Współpracowników. Gościem spotkania będzie Ksiądz Tomasz Łukaszuk Salezjanin – misjonarz z Madagaskaru, którego objęliśmy duchową adopcją.
  3. Drodzy studenci płockich uczelni, zapraszamy Was w niedzielę – 16 czerwca – o godz. 1930 na Eucharystię w intencji jak najlepszych owoców zbliżającej się sesji egzaminacyjnej.
  4. Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej SALOS Płock www.saloscoronaplock.pl

Z życia parafii

Za nami Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Uroczystej Mszy świętej o godzinie 1030 przewodniczył ks. Proboszcz i Dyrektor Wiesław Kania, słowo Boże wygłosił ks. Marian Chalecki sdb. Eucharystię oraz procesję uświetniła gra i śpiew Salezjańskiej Szkoły Muzycznej w Lutomiersku pod przewodnictwem ks.. Kazimierza Dąbrowskiego sdb za , którą bardzo dziękujemy. Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili się do tego pięknego przebiegu naszej wspólnej modlitwy.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej 2024 Stanisławówka

Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary w tym tygodniu na tacę, do skarbonek świątyni oraz w kancelarii na cele wspólnoty parafialnej oraz na utrzymanie świątyni. Bóg zapłać!

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
Salezjanie.