1. W czwartek – 30 maja – przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. o godz. 700, 900, 1030, (Po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy.), o godz. 1800. Nie ma Mszy św. o godz. 1930.
  2. W piątek – 31 maja – obchodzimy święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. O godz. 1800 Msza św. w intencji Dobrodziejów i Współpracowników Salezjańskich.
  3. W sobotę – 1 czerwca – o godz. 800 Msza św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny (pierwsza sobota miesiąca). Tacę przeznaczamy na kwiaty do kościoła.
  4. W niedzielę – 2 czerwca – ministranci będą zbierali po Mszach świętych ofiary do puszek na swój wspólny wakacyjny wyjazd do Tolkmicka nad Zalew Wiślany. Chcemy w ten sposób podziękować im za sumienną, oddaną i pełną zaangażowania służbę przy Ołtarzu Chrystusa. Niech wyraz naszej wdzięczności obróci się w ofiary złożone do puszek w tym dniu. W imieniu Ministrantów składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. W czwartek 6 czerwca – organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Relikwii Świętego Krzyża. Koszt 150 zł (transport, obiad, ubezpieczenie przewodnik). Wyjazd godz. 530. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  6. Dzieci Komunijne – dla dzieci na misjach zebrały kwotę 2 750 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Z życia kościoła

W wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego – 18 maja, 105 dzieci podczas uroczystej Mszy świętej o godz. 1030 odnowiło przyrzeczenia chrztu świętego. O godz. 1200, 110 dzieci przyjęło po raz pierwszy do swojego serca Pana Jezusa Eucharystycznego. Uroczystej Eucharystii przewodniczył i słowo wygłosił J.E Ksiądz Biskup Piotr Libera – senior diecezji płockiej. Bardzo dziękujemy Pani katechetce Elżbiecie Wolnej za przygotowanie tej pięknej uroczystości, Paniom katechetkom Małgorzacie, Ewie oraz Elżbiecie, ks. Mirosławowi Hołowni sdb ministrantom za czuwanie nad liturgią, Panom Tomaszom Organiście i Kościelnemu, ks. Jackowi Woźniakowi sdb wraz z Panami, którzy pilnowali porządku na naszym parkingu oraz wokół kościoła. Dziękujemy bardzo mocno firmie Monaf Monice i Andrzejowi Starzyńskim za przepiękną dekoracje naszego kościoła na tą piękną uroczystość komunijną.

Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary w tym tygodniu na tacę, do skarbonek świątyni oraz w kancelarii na cele wspólnoty parafialnej oraz na utrzymanie świątyni. Bóg zapłać!

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
Salezjanie.