Wspólnota Odnowy w Duchu Św. „Jezus Żyje” działająca w ramach Duszpasterstwa Petroklezja serdecznie zaprasza na 10-tygodniowe rekolekcje Odnowy Życia w Duchu Św. tzw. Seminarium, które rozpocznie się 4 października 2016 r. o godz. 19:00. Zaproszenie kierowane jest szczególnie do młodzieży od 18 r.ż., studentów i młodzieży pracującej. Rekolekcje te każdy z uczestników przeżywa samodzielnie w domu poprzez czytanie podanych fragmentów książek, rozważanie Słowa Bożego oraz modlitwę osobistą.

Celem rekolekcji jest głębsze poznanie Jezusa, Boga Ojca i Ducha Św. poprzez osobiste doświadczenie. Przełomowymi wydarzeniami w Seminarium jest modlitwa o uzdrowienie, moment osobistego oddania życia Jezusowi oraz modlitwa o wylanie Ducha Św.

Jeśli czujesz, że nie rozumiesz wiary i kościoła, Bóg wydaje ci się odległy i niezrozumiały, a modlitwa jest przymusem, jeśli już kiedyś poznałeś Boga i Go doświadczyłeś, ale teraz wydaje ci się to tylko wspomnieniem lub czujesz, że pogubiłeś się na drogach wiary – to właśnie dla Ciebie są te rekolekcje. Zapisy u Krzysztofa Kępy (tel. 509 772 751).