• W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na koronkę do kościoła dolnego, na godz. 15:00.
  • W dniu dzisiejszym – o godz. 10:30 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Podczas Mszy św. zostaną poświęcone książeczki do Pierwszej Komunii. Po Mszy św. ostatnie spotkanie przed uroczystością w dolnym kościele.
  • W tym dniu również Msza św. o godz. 12:00 w dolnym kościele dla młodzieży naszej parafii przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. bardzo ważne spotkanie informujące o bezpośrednich przygotowaniach do uroczystości.
  • W niedzielę – 23 kwietnia – po Mszy św. o godz. 10:30 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do odnowienia przyrzeczeń Chrztu św. Jest to ostatnie spotkanie informujące o przygotowaniu do
  • Poświąteczne spotkanie Stowarzyszenia Salezjańskich Współpracowników odbędzie się w niedzielę – 23 kwietnia – o godz. 1500. Ksiądz Sylwester Groń sdb serdecznie zaprasza.
  • W dniach od 15 – 23 kwietnia będziemy gościć relikwie Świętego Artemidesa Zattiego. Modlić się będziemy o dar nowych powołań salezjanów kapłanów i koadiutorów w naszej Inspektorii Warszawskiej. Podczas nowenny możemy też dołączyć nasze prośby, które nurtują nasze serca.
  • W dniach 5 – 15 września 2023 r. organizowana jest pielgrzymka do Włoch. Koszt: 2500 zł + 350 Euro. Zapisy na pielgrzymkę będą przyjmowane w kancelarii parafialnej. Ostateczny termin zgłoszenia: 31 maja. Każdy zgłaszający się na pielgrzymkę wpłaca zaliczkę 1200 zł. Odpowiedzialnym za pielgrzymkę jest Ksiądz Mirosław Hołownia sdb (mail:miruchna@interia.pl, tel. 602-571-573).

Z życia parafii

Triduum Paschalne w naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary w tym tygodniu na tacę, do skarbonek świątyni oraz w kancelarii na cele wspólnoty parafialnej oraz na utrzymanie świątyni.
Bóg zapłać!

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
Salezjanie.