1. Nabożeństwa różańcowe w październiku codziennie o godz. 1730. Różaniec dla dzieci w poniedziałek i w środę o godz. 1630.
  2. W sklepiku parafialnym można się zapisać na listę chętnych, którzy mogą nabyć płytę DVD z nagraniem Mszy Św. transmitowanej 15 września przez telewizję Polonia. Koszt: 20 zł.
  3. W dzisiejszą niedzielę na Mszy Św. o godz. 1800 złożymy życzenia imieninowe ks. Brunonowi Wickiemu SDB.
  4. W październiku przyjmujemy na wypominki w kancelarii parafialnej.
  5. We wtorek – 8 października – spotkanie Róży Różańcowej Rodziców modlących się za dzieci. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć się do tej pięknej modlitwy do naszego Oratorium na godz. 1900.
  6. W przyszła niedzielę – 13 października – będziemy obchodzić w Polsce XIX Dzień Papieski, który będzie przebiegał pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. W tym dniu zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na stypendia dla dzieci i młodzieży, których rozdziałem zajmie się Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Będą także sprzedawane kremówki. Dochód przeznaczymy na potrzeby naszego Oratorium.
  7. W sobotę – 19 października – w Łodzi na ul. Wodnej odbędzie się spotkanie z generałem naszego zgromadzenia salezjańskiego ks. Ángel Fernández Artime. Spotkanie odbędzie się z okazji 100-lecia inspektorii Św. Stanisława Kostki (1919-2019). Młodzież i dzieci, którzy chcieliby uczestniczyć w tym spotkaniu zgłaszają się do ks. Przemka, ks. Jarka lub dk. Czarka.
  8. W poniedziałek – 7 października – obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Osoby, które bliżej chciałby poznać duchowość maryjną zapraszamy do Wspólnoty Żywego Różańca.
  9. W niedzielę – 27 października – o godz. 1600 odbędzie się Msza Św. w intencji hospicjum Św. Urszuli Ledóchowskiej.
Powrót do ogłoszeń