1. We wtorek – 31 sierpnia- na Mszy św. o godz. 1800 oddamy hołd św. Janowi Bosko.
  2. W środę – 1 września – zapraszamy na Mszę św. o godz. 800 dzieci i młodzież na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego.
  3. Dnia 2 września – czwartek- na Mszy św. o godz. 1800 będziemy się modlić o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy ministrantów i ich rodziców, jak również tych którym zależy na powołaniach do służby w Kościele.
  4. W piątek – 3 września - wspominamy św. Grzegorza Wielkiego Papieża. Jest to zarazem pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 1600. Msza św. o godz. 1630.
  5. W sobotę – 4 września - na Mszę św. o godz. 800 zapraszamy czcicieli pierwszych sobót miesiąca. Taca zbierana podczas Mszy przeznaczona jest na kwiaty do kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1030 odbędzie się Msza Święta Prymicyjna księdza Damiana Mackiewicza, powitamy również nowych duszpasterzy, którzy będą pracować w naszej parafii księdza Krzysztofa Toczyskiego, który będzie kapelanem Zakładu Karnego, księdza Mariana Chaleckiego, który będzie się opiekował Duszpasterstwem Akademickim Petroklezja. Ksiądz Damian Mackiewicz będzie kierownikiem Oratorium.
  7. W środę dnia 8 września br. zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium NMP w Skępem. Koszt 25zł od osoby. Wyjazd o godzinie 730 z parkingu przy Stanisławówce. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  8. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc wrzesień: Modlić się będziemy o pokój na świecie.
  9.  Boiska przy Stanisławówce funkcjonują w godz. 1500-2200. Prosimy o zaopatrzenie się w odpowiednie obuwie takie jak halówki lub turfy. Na terenie boisk nie można grać w korkach oraz spożywać żadnych pokarmów! Podczas korzystania z obiektów prosimy o kulturę słowa. Grupy możemy zgłaszać u ks. Damian Mackiewicz SDB pod numerem telefonu +48 608 554 970.
  10. Ksiądz Damian Mackiewicz, kierownik naszego Oratorium wraz z Animatorami, zapraszają młodzież, która chce dołączyć do grona Animatorów. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 3 września, w piątek, o godzinie 1800. Spotkanie rozpocznie się Mszą Święta, w dolnym kościele, a po niej zapraszamy do Oratorium, gdzie będziemy kontynuować obrady.
Powrót do ogłoszeń