1. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc sierpień: O trzeźwość w naszych rodzinach.
  2. W dniach 6-15 sierpnia będziemy gromadzić się przy figurce Matki Bożej o godz. 2045, aby modlitwą wspierać pielgrzymów idących do tronu Jasnogórskiej Pani.
  3. W czwartek – 15 sierpnia – obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Rozkład Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Jest także Eucharystia o godz. 2000. W tym dniu Wspólnota Krwi Chrystusa będzie rozprowadzała wianki. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na budowę Sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie. O godz. 1000 grupa naszym parafian wyjeżdża na uroczystości koronacyjne Matki Bożej w Smardzewie.
  4. W niedzielę – 15 września – nie będzie Mszy Św. o godz. 1200, lecz o godz. 1300, gdyż będzie ona transmitowana przez telewizję Polonia. Wszystkich Płocczan serdecznie zapraszamy.
  5. Uroczystość I Komunii Świętej w przyszłym roku (2020) odbędzie się 23 maja (sobota) o godz. 1200. Odnowienie przyrzeczeń sakramentu chrztu św. dla kl. IV także 23 maja o godz. 930.
  6. Wydział ds. Rodzin Kurii Płockiej zachęca rodziców do stanowienia rodzin zastępczych. Wszelkich informacji w tej sprawie udziela Ośrodek Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Płocku, ul. Kleeberga 3.
Powrót do ogłoszeń