1. Dzisiaj przypada druga niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary.
 2. Kancelaria parafialna w miesiącu lipcu i sierpniu będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 1530 – 1730. Nie będzie czynna też w soboty.
 3. Serdecznie zapraszamy na rekolekcje w drodze, czyli pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę (6-14 sierpnia). Zapisy 2-4 sierpnia w salkach D.A. Petroklezja (pod plebanią). Wszelkich informacji udziela ks. Adam (508 840 787).
 4. W każdy piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w godz. od 1700 do 1800.
 5. Planowana jest wycieczka nad morze, w dniach 24-26.08.2018r. Wstępny program obejmuje:
  1 dzień: – zwiedzenie katedry w Gdańsku Oliwie; uczestnictwo w koncercie organowym, zwiedzanie ogrodów oliwskich; pobyt na Westerplatte.
  2 dzień: – Sanktuarium Matki Bożej Morza; Swarzewie k. Władysławowa; wyjazd na Hel, dla chętnych rejs statkiem po morzu, lub łódkami po zatoce puckiej.
  3 dzień: – Wyjazd do Gdańska i zwiedzanie Starego Miasta i czas wolny; Płock.
  Przewidywany koszt około 300 zł od osoby. Koszt obejmuje: przejazdy, ubezpieczenie nw, dwa noclegi w Swarzewie u Misjonarzy Krwi Chrystusa, dwie obiadokolacje, dwa śniadania, opłaty przewodników po Gdańsku, opłaty za bilety. Zapisy chętnych do 20 lipca br. w naszej kancelarii parafialnej w godz.1530 – 1730. Przy zapisie obowiązuje całość wpłaty kosztów związanych z wyjazdem.
  Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem będzie w środę – 22 sierpnia br. po mszy św. o godz.1800 w sali Wspólnoty Krwi Chrystusa; I p.
 6. Drodzy członkowie Wspólnoty Krwi Chrystusa i Parafianie. W naszej parafii odbywa się po domach peregrynacja relikwii Św. Kaspra del  Buffalo – Założyciela Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa – jednego z patronów osób cierpiących na choroby nowotworowe. W pierwszej kolejności relikwie otrzymają członkowie Wspólnoty Krwi Chrystusa. Po wyczerpaniu zgłoszeń od członków relikwiarz mogą otrzymać chętni parafianie. O terminie poinformujemy w biuletynie parafialnym. Zapisy chętnych członków Wspólnoty Krwi Chrystusa pod numerem tel. 515 390 137 lub 694 863 451. Animatorzy parafialni WKC.
 7. Serdecznie dziękujemy Parafianom za złożone ofiary do puszek, które zbierała nasza młodzież z Oratorium na akcję „Lato w mieście”. Udało się zebrać 2.590,00 zł. Dzieci miały zapewnione dwa posiłki dziennie i moc różnych atrakcji. Dziękujemy!
 8. W każdą pierwszą sobotę miesiąca z Płocka i okolic organizowany jest wyjazd autokarem na Jasną Górę na mszę św. „zawierzeniową” w kaplicy cudownego obrazu. W czasie mszy św. pielgrzymi zawierzają samych siebie, swoje rodziny, miejsca pracy, wszystkie swoje sprawy oraz kierują prośby o uzdrowienia z choroby, nawrócenia, łaskę wiary. Koszt wyjazdu 50 zł. Najbliższy wyjazd 4 sierpnia 2018 r. Kontakt: Grażyna W. 606 4013 273. Zapraszamy!
Powrót do ogłoszeń