1. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 1730.
  2. W dzisiejszą niedzielę na mszy św. o godz. 1200, będziemy dziękować Panu Bogu za 40 lat stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników Centrum Lokalnego w Płocku. Zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków, którzy tworzyli to piękne dzieło św. Jan Bosko.
  3. We wtorek – 12 czerwca – wspominamy błogosławionych męczenników: Antoniego Juliana Nowowieskiego, biskupa, Leona Wetmańskiego, biskupa i towarzyszy.
  4. W środę – 13 czerwca – Rodzina Radia Maryja zaprasza na mszę św. w intencji Radia Maryja i wszystkich dzieł przy nim powstałych. Po mszy św. spotkanie w SALOS-ie, na którym będziemy zapisywać na pielgrzymki do Częstochowy: Ogólnopolską pielgrzymkę Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci dnia 16 czerwca i Ogólnopolską pielgrzymkę całej Rodziny radia Maryja która odbędzie się 8 lipca. Serdecznie zapraszamy.
  5. W czwartek – 14 czerwca – na godz. 1800 zapraszamy ministrantów i rodziców na comiesięczne spotkanie. Po mszy św. zapraszamy na spotkanie podsumowujące całoroczną posługę ministrancką w naszej parafii.
  6. W sobotę – 16 czerwca – wyruszy X piesza pielgrzymka z Płocka do Słupna im. bł. abpa A. J. Nowowiejskiego pod hasłem „Tylko miłością dochodzi się do celu”. Zbiórka pielgrzymów przy katedrze obok pomnika Jana Pawła II w godz. 830 – 850. Wszystkich chętnych zapraszamy.
  7. W dniach 18-19 czerwca ks. Sylwester wraz ze wspólnotą Krwi Chrystusa organizują pielgrzymkę do Kodnia. Koszt 200 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  8. W pierwszym tygodniu wakacji – od 2 do 6 lipca – organizujemy półkolonie Lato w Mieście. Zgłoszenia dzieci przyjmujemy w Oratorium. Koszt 50 zł.
  9. W dniach 15-24/26 lipca zapraszamy na 28. Międzynarodową Pielgrzymkę Pieszą Suwałki-Wilno. Hasło pielgrzymki: „Razem z Maryją, Oblubienicą Ducha Świętego”. Zapisy do 14 lipca u ks. Tomasza Pełszyka SDB pod nr. tel. 668 596 774. Bliższe informacje na stronie www.suwalki-wilno.salezjanie.pl.
  10. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach od 6 do 14 sierpnia. Zapisy do salezjańskiej grupy pomarańczowej ruszą od dnia 2 sierpnia w salce Petroklezji pod plebanią.
Powrót do ogłoszeń