1. W środę – 27 lutego – obchodzimy trzecią rocznicę święceń biskupich J. E. bpa Mirosława Milewskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 2. W czwartek – 28 lutego – na Mszy Św. o godz. 1800 oddamy hołd św. Janowi Bosko. W tym dniu swoje imieniny obchodzi J. E. biskup Roman Marcinkowski. Pamiętajmy o solenizancie w naszych modlitwach.
 3. Pogrzeb św. pamięci ks. Henryka Boguszewskiego odbędzie się w czwartek – 28 lutego – w Sokołowie Podlaskim o godz. 1100.
 4. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc marzec: O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla rodzin z naszej parafii.
 5. 1 marca przypada I piątek miesiąca. Tego dnia o godz. 1600 spowiedź dla dzieci. O godz. 1630 Msza Św. Także w tym dniu kapłani odwiedzą chorych parafian w domach.
 6. W piątek – 1 marca – Serdecznie zaprasza na V Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zbiórka przy Stanisławówce: 1100 Msza Św. w intencji Żołnierzy Niezłomnych, 1130 złożenie kwiatów pod tablicą poświęconą poległym w obronie Ojczyzny, 1140 Bieg Pamięci bez rywalizacji sportowej. Zapalenie zniczy i złożenie kwiatów w miejscu kaźni polskich patriotów. Prelekcja filmu o Żołnierzach Wyklętych. Dyskusja. Szczegóły: Leszek Brzeski tel. 604976123.
 7. 2 marca przypada I sobota miesiąca. Na Mszę Św. o godz. 800 zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny.
 8. 6 marca przypada środa popielcowa. Msze Św. w naszym kościele o godz. 700, 800, 1000, 1630 i 1800. W tym dniu zachowujemy post ścisły.
 9. Być może nadchodząca Wielkanoc to dla Ciebie zwykłe coroczne święto, rutyna, tradycja. Tymczasem dokonuje się cud miłości. Miłości, która dała się przybić do krzyża za nasze grzechy. Czy jesteś w stanie przyjąć tę Ofiarę do swojego życia? Czy pozwolisz, aby Twoje życie zajaśniało Jego blaskiem i by działo się w nim dobro? Byś odczuwał je całym sobą każdego dnia? Przyjdź do nas i przyjmij to niekończące się dobro płynące z krzyża. Zapraszamy do górnego kościoła 15 marca o godz. 1930 na Wieczór Chwały „Dzieje się dobro”. Szczegóły na www.wieczorchwaly.pl. Wstęp wolny.
 10. W dniach 16-26 sierpnia tego roku organizowana jest pielgrzymka autokarowa do relikwii św. Jana Pawła II w Rzymie. Koszt: 2.490 zł. i 100 EUR. Zapisy i bliższe informacje w kancelarii parafialnej.
  1 dzień: Płock – Tarvisio. Zbiórka uczestników pielgrzymki o godz. 3
  00. Wyjazd 315. Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię, Nocleg w okolicach Tarvisio.
  2 dzień: Tarvisio – Padwa. Śniadanie. Przejazd do Padwy: Bazylika św. Antoniego. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Bolonii. Obiadokolacja. Nocleg.
  3 dzień: Asyż. Śniadanie. Zwiedzanie Asyża: Bazylika św. Franciszka, kościół św. Klary, dom św. Franciszka, S. Maria degli Angeli, świątynia Minerwy. W godzinach wieczornych przyjazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Rzymu.
  4 dzień: Watykan – Rzym. Śniadanie. Przejazd do Watykanu – nawiedzenie relikwii św. Ojca Świętego Jana Pawła II i zwiedzanie Bazyliki św. Piotra. Zwiedzanie Rzymu antycznego: Koloseum (z zewnątrz), Forum Romanum, Forum Imperiali, Fora Trojana. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.
  5 dzień: Watykan – Rzym. Śniadanie. Przejazd do Watykanu – udział w audiencji generalnej. Bazyliki Większe, Święte Schody. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.
  6 dzień: Monte Cassino – Neapol. Śniadanie. Wyjazd na Monte Cassino połączony ze zwiedzaniem kościoła i cmentarza. Przejazd do Neapolu połączony ze zwiedzaniem: kościół MB z Lourdes i św. Józefa, gdzie znajdują się szczątki Sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo; kościół San Giuseppe dei Nudi, gdzie pracował ks. Dolindo; katedra św. Januarego. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Neapolu.
  7 dzień: Pompeje – Pietralcina. Śniadanie. Przejazd do Sanktuarium MB Różańcowej w Pompejach. Wizyta w Pietralcinie – miejscu urodzenia i dorastania św. Ojca Pio. Przejazd do San Giovanni Rotondo. Obiadokolacja. Nocleg.
  8 dzień: San Giovanni Rotondo – Lanciano – Manoppello. Śniadanie. Zwiedzanie i czas wolny na prywatną modlitwę w San Giovanni Rotondo – miejscu związanym ze św. O. Pio. Przejazd do Lanciano, gdzie w XIII wieku miał miejsce cud eucharystyczny. Przejazd do Manoppello, gdzie znajduje się „chusta św. Weroniki”, na której według tradycji odcisnęło się Oblicze Jezusa złożonego w grobie. Nocleg z kolacją w okolicach Pescary.
  9 dzień: Loreto. Śniadanie. Przejazd do Loreto, gdzie zwiedzimy Sanktuarium Matki Bożej. Kolacja i nocleg w okolicach Padwy/Wenecji.
  10 dzień: Wenecja – Znojmo. Śniadanie. Zwiedzanie Wenecji: plac i Bazylika św. Marka, Most Rialto, spacer po Wenecji. Przejazd przez Austrię do Czech. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
  11 dzień: Płock. Śniadanie. Wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Płocka w godzinach wieczornych.
 11. Organizowana jest pielgrzymka do Matki Bożej z Guadalupe w Meksyku w dniach 03-14.11.2019 r. Koszt: 8.500 zł. Bliższe informacje i zapisy w kancelarii parafialnej w godz. 900 – 1100 i 1530 – 1730; w sobotę 900 – 1100.
 12. Zapraszamy wszystkich mężczyzn na modlitwę różańcową w każdą środę o godz. 2100 do parafii MB Fatimskiej w Płocku. Bądź mężczyzną i módl się razem z nami.
Powrót do ogłoszeń