1. W adwencie zapraszamy na roraty od pon. do sob. na godz. 700. Natomiast dzieci zapraszamy we wtorki i czwartki także na godz. 700.
  2. W naszym sklepiku możemy nabyć świece Caritasu na stół wigilijny.
  3. W dzisiejszą niedzielę, na Mszy Św. o godz. 1030, będziemy modlić się dziękując Bogu za 100. rocznicę istnienia Inspektorii Warszawskiej im. św. Stanisława Kostki. Eucharystii będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. wikariusz inspektorialny Piotr Sosnowski SDB. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na tę uroczystość.
  4. Także dzisiaj, o godz. 1500, zapraszamy Salezjanów Współpracowników na spotkanie do sali SALOS-u. Wszyscy, którzy chcieliby zaangażować się w dzieło „Salezjańskie”, są mile widziani.
  5. Dzisiaj na Mszę Św. o godz. 1600 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami.
  6. Także dzisiaj, z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski będzie obchodzony w Kościele w Polsce już po raz 20. Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej, Rosji i Azji Środkowej. Ofiary będziemy składać do puszek przed kościołem.
  7. We wtorek – 10 grudnia – spotkanie rodziców modlących się różańcem za swoje dzieci. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby otoczyć swoje dzieci matczyną opieką Maryi, do Oratorium na godz. 1900.
  8. Rekolekcje adwentowe dla parafian wygłosi ks. Roman Wortolec SDB. Rozpoczną się w III niedzielę adwentu, (15 XII) i będą kontynuowane w poniedziałek i wtorek (16 i 17 XII) o godz. 700, 1000, 1800 i 1930. Spowiedź będzie w poniedziałek i wtorek na każdej Mszy Św., natomiast nie ma spowiedzi w niedzielę.
  9. W poniedziałek – 16 grudnia – o godz. 730 rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Bożego Narodzenia.
  10. Kolędę rozpoczynamy w czwartek po nowym roku, dnia 2 stycznia.
  11. W terminie od 10 czerwca do 21 czerwca 2020 roku organizowany jest wyjazd wypoczynkowo-formacyjny dla młodzieży z inspektorii warszawskiej i jej wychowawców. Oferta skierowana jest głównie do młodzieży pełnoletniej. W przypadku osób od 16 do 17 roku życia niezbędna jest obecność na wyjeździe osoby, która będzie pełniła rolę opiekuna prawnego. Miejscem zakwaterowania podczas zwiedzania Lazurowego Wybrzeża będzie dom salezjański z oratorium oddalony ok. 200 m od morza w Vallecrosia. Zakwaterowanie w pokojach 4 i 6 osobowych. Konieczność zabrania ze sobą śpiworów i ręczników. Cena wyjazdu to 450 zł. i 290 euro. Obejmuje ona przejazd, noclegi, wyżywienie. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i wszystkie informacje u ks. Adama Węgrzyna SDB (tel. 508 840 787). Przy zapisie wpłacamy zaliczkę w wysokości 450 zł. Pozostałą kwotę w euro do 1 maja 2020 r.
Powrót do ogłoszeń