1. W dzisiejszą Niedzielę Palmową nastąpiła zmiana czasu.  Przesunęliśmy zegary o godzinę do przodu, na czas letni.
 2. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc kwiecień: Modlimy się za tych którzy odeszli do wieczności z powodu Covid-19.
 3. Na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 1630 i 1730. Tradycyjnie po Drodze Krzyżowej zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 4. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1715. Kazania pasyjne głosi Ksiądz Mirosław Hołownia Salezjanin.
 5. Święte Triduum Paschalne
  1 kwietnia Wielki Czwartek. Liturgię rozpoczniemy o godz. 18
  00. Adoracja będzie trwała do 2100. Nie ma Mszy św. rano. Taca przeznaczona dla ubogich. W tym dniu będziemy dziękować Miłosiernemu Bogu za dar kapłaństwa oraz Eucharystii.
  2 kwietnia Wielki Piątek. O godz. 17
  15 Droga Krzyżowa. O godz. 1800  rozpoczniemy liturgię Męki Pańskiej. Taca przeznaczona na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. W tym dniu nie ma Mszy świętej, ponieważ najdoskonalszą ofiarę z samego siebie złożył na Golgocie Jezus Chrystus. W tym dniu obowiązuje post ścisły.
  3 kwietnia Wielka Sobota. Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz. 19
  00. Przynosimy ze sobą świece. Święcenie pokarmów od godz. 700 do 1700. Ofiary zbierane podczas pokarmów przeznaczymy na potrzeby naszej świątyni.
 6. W Wielki Piątek i Wielką Sobotę okazja do Spowiedzi Świętej w dolnym kościele od godz. 700 do 1700.
 7. Rezurekcja w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 600 rano. Nie ma Mszy św. o godz. 2000 w pierwszy i drugi Dzień Wielkanocy.
Powrót do ogłoszeń