1. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 1500. Kościół dolny.
  2. W tym dniu zbieraną są o ofiary do puszek na potrzeby Płockiej Caritas. Za ten dar materialny składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dnia 17 kwietnia w sobotę o godz. 1000 odbędzie się Msza św. i spotkanie dla wszystkich grup kandydatów przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania. Kościół dolnym. Bierzmowanie odbędzie się w naszej parafii w sobotę 22 maja o godz. 1000.
  4. W niedzielę 18 kwietnia zapraszamy na Mszę św. na godz. 1030 rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy św. spotkanie w dolnym kościele z rodzicami.
  5. We wszystkich kościołach naszego kraju będziemy przeżywać w dniu 18 kwietnia 2021 roku piąte Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Swoim hasłem jak i wybranymi do wspólnotowej lektury tekstami z Ewangelii według św. Marka nawiązuje ono do programu duszpasterskiego, który wprowadza nas w Tajemnicę Eucharystii jako Wieczerzy Pańskiej. Chrystus zaprasza na nią wszystkich swoich uczniów, aby podczas tej Uczty ofiarnej przyjmowali Chleb z nieba pod dwiema postaciami: Ewangelii i Eucharystii. Narodowym czytaniem Ewangelii według św. Marka pragniemy wypełnić Jego pragnienie, a nade wszystko dziękować Mu za te słowa, które nas prowadzą każdego dnia i napełniają nasz czas Jego świętą Obecnością.
Powrót do ogłoszeń