1. W dzisiejszą niedzielę zbierana jest ofiara do puszek na organizację akcji „Zima w mieście” dla dzieci z naszej parafii, które nie wyjeżdżają na ferie. Za złożone ofiary na ten cel serdecznie dziękujemy.
  2. W czwartek – 7 lutego – na Mszy wieczornej o godz. 1800 będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne. W tym dniu w diecezji płockiej wspominamy bł. Klarę Ludwikę Szczęsną.
  3. Meksyk – pielgrzymka do Matki Boskiej z Guadalupe (3-14.11.2019)

1 dzień: Warszawa – Mexico City. Wylot do Meksyku via Paryż o godz. 635. Przylot do Miasta Meksyk o godz. 1655. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień: Guadalupe. Śniadanie. Zwiedzanie Bazyliki Matki Boskiej z Guadalupe. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień: miasto Meksyk. Śniadanie. Zwiedzanie Meksyku. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień: Puebla – Tenango del Aire. Śniadanie. Przejazd trasą przy wulkanach Popocatepetl i Ixtacihuatl do „miasta aniołów” – Puebla. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień: Teotihuacan. Śniadanie. Zwiedzanie Placu Trzech Kultur. Kościół Santiago. Piramidy Teotihuacan. Obiadokolacja pod piramidami. Nocleg.

6 dzień: Tula – Queretaro. Śniadanie. Przejazd do starożytnej stolicy Tolteków. Queretaro. Wzgórze Dzwonów – tam rozstrzelano arcyksięcia Maksymiliana.

7 dzień: Cuernavaca – Cacahuamilpa. Zwiedzanie „miasta wiecznej wiosny” – Cuernavaca. Katedra w Cuernavaca. Zwiedzanie jaskini – Cacahuamilpa. Nocleg.

8 dzień: Taxco. Śniadanie. Kościół św. Prystki. Zwiedzanie „srebrnego miasta” Taxco: punkty widokowe, Zócalo. Czas wolny. Przejazd do Acapulco. Nocleg.

9 dzień: Acapulco. Śniadanie. Czas wolny. Rejs po Zatoce Acapulco, oglądanie pokazów karkołomnych skoków do wody ze skał La Quebrada. Nocleg.

10 dzień: Acapulco. Śniadanie. Czas wolny. Dla chętnych – przejazd nad słynną ze scenerii filmowych Lagunę Coyuca. Rejs po lagunie. Obiadokolacja. Nocleg.

11 dzień: Acapulco – miasto Meksyk. Śniadanie. Wylot z Meksyku o godz. 1955.

12 dzień: Warszawa. Powrót do Warszawy o godz. 2140.

Koszt 8.500 zł. Cena zawiera: przelot samolotem z przesiadką; noclegi w hotelach; śniadania i 3 daniowe obiadokolacje, w Acapulco ALL INC; przejazdy klimatyzowanym autokarem; opiekę licencjonowanego przewodnika; opiekę pilota; wstępy do zwiedzanych obiektów; ubezpieczenie KL, NNW i choroby przewlekłe.

Powrót do ogłoszeń