1. W następną niedzielę ofiary na tacę przeznaczamy na renowację ławek w górnym kościele. Za ten dar materialny składamy serdeczne Bóg Zapłać.
 2. Dzisiaj, na Mszę Św. o godz. 1030 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, którzy przygotowują się do odnowienia przyrzeczeń sakramentu chrztu św. W dniu dzisiejszym nie ma Mszy Św. o godz. 1600.
 3. Nabożeństwa różańcowe w październiku codziennie o godz. 1730. Dla dzieci i młodzieży tradycyjnie odbywać się będą w każdy poniedziałek, wtorek i środę o godz. 1630.
 4. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy w comiesięcznej Mszy Świętej 10 października br. a na jej zakończenie do uroczystego wręczenia „Margaretki” diakonowi Cezaremu. Potem spotkanie formacyjne przy gorącej herbatce.
 5. Terenowe Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Czerwińska dnia 8 października (poniedziałek), na spotkanie Radia Maryja z Torunia. Wyjazd o godz. 1400 sprzed Stanisławówki. Powrót wieczorem po zakończeniu Mszy Św. Zapisy i bliższe informacje przyjmuje p. Ewa pod tel. 502 430 293. Serdecznie zapraszamy.
 6. W czwartek – 11 października – Mszą Św. o godz. 1800 rozpocznie się pierwsze spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców.
 7. Anioł, z greckiego angelos, znaczy posłaniec. A kim jest posłaniec? To każdy z nas! Zostaliśmy posłani do życia zgodnie z Bożym Słowem, do bycia wiernym Bogu każdego dnia. Łatwo jest być wiernym, kiedy dzieją się niesamowite, dobre rzeczy w naszym życiu. Kiedy są zachwyty, emocje i wszystko się układa. A jak to jest z szarym, monotonnym dniem, kiedy cudów nie ma? Jak to jest być wiernym w codzienności? Jak być posłanym, czyli Aniołem? Tego dowiesz się już 12 października! Przyjdź o godz. 1930 do płockiej Stanisławówki i... „Zostań Aniołem”. Do zobaczenia. Wstęp wolny dla każdego!
 8. W piątek – 12 października – podczas wieczoru chwały przybędą do nas relikwie św. Stanisława Kostki. Czuwanie przy relikwiach rozpoczniemy w sobotę – 13 października. Czuwanie modlitewne przy relikwiach:
  9.00 - Wspólnota Kościoła Domowego;
  10.00 - dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej;
  11.00 - dzieci przygotowujące się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego;
  12.00 - młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania 
  13.00 - Wspólnota Krwi Chrystusa, Wspólnota Radio Maryja;
  14.00 - Wspólnota Żywego Różańca, Salezjanie Współpracownicy;
  15.00 - Koronka Do Bożego Miłosierdzia;
   Następnie relikwie wyjadą do parafii św. Wojciecha, gdzie o godz. 1530 odbędzie się czuwanie dekanalne dla ministrantów.
 9. W piątek – 12 października – odbędzie się Msza Święta o godz. 1800 w intencji pielgrzymów, którzy uczestniczyli w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Skępskiej w dniu 8 września br. Serdecznie zapraszamy.
 10. Na wypominki za zmarłych możemy składać w kancelarii parafialnej.
 11. W niedzielę – 14 października – przypada 18. już dzień papieski. Tego dnia zanoszone są modlitwy w intencji Ojca Świętego Franciszka, odbywają się sesje naukowe poświęcone nauczaniu św. Jana Pawła II, imprezy kulturalne, a także zbiórka pieniędzy we wszystkich kościołach w całej Polsce i na ulicach większych miast na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 12. Informujemy, że 28 października Msza św. o godz. 20 – rozpocznie się o godz. 1945 w górnym kościele. Po Mszy Św., o godz. 2030 w dolnym kościele rozpocznie się spektakl Teatru ITP z Lublina pt. Oskar i Róża. Wstęp wolny. Po spektaklu będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary do puszki. Po spektaklu zapraszamy również wszystkich do Kawiarenki pod Aniołami na spotkanie z aktorami i nie tylko.
 13. Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie, Przyjaciele SP 21 im. Fryderyka Chopina w Płocku. Zwracam się do Was z gorącą prośbą o oddanie swojego głosu na projekty o numerach: 8 – ogólnomiejski (Budowa boiska do gry w piłkę ręczną przy Szkole Podstawowej nr 21 w Płocku). 9 – osiedlowy (Rodzinny, wielofunkcyjny skwer zabawy i rekreacji). Rusza siódma edycja Budżetu Obywatelskiego Płocka. Każda osoba która, ukończyła 16 lat i jest zameldowana w Płocku może zagłosować (tylko jeden raz) na wybrany przez siebie projekt w dniach od 01 do 14 października 2018r. Głosujemy: bezpośrednio, osobiście w wyznaczonych punktach na terenie miasta Płocka, między innymi w Urzędzie Miasta przy Starym Rynku lub w Al. J. Piłsudskiego. Lub wysyłając SMS-a ze swojego telefonu. Krzysztof Fabiszewski.
Powrót do ogłoszeń