• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ogłoszenia Duszpasterskie

27 Niedziela Zwykła

4 października 2015 r.

 

Dzisiejszej niedzieli obchodzimy jubileusz 45-lecia Duszpasterstwa Akademickiego Petroklezja  Uroczystościom o godz. 12. 00 przewodniczy J. E. Ks. Bpa Roman Marcinkowski.

Spotkanie Żywego Różańca, dzisiaj o godz. 16.45.

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, codziennie o godz. 17.30. Dzieci i młodzież zapraszamy w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 16 30.

W poniedziałek, 5 października, przypada wspomnienie św. s. Faustyny Kowalskiej

We wtorek, 6 października, przypadają imieniny ks. Brunona Wickiego SDB. Solenizant, któremu składamy moc najserdeczniejszych życzeń odprawi Mszę świętą o godz. 18.00.

W środę, 7 października, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie liderów grup parafialnych.

W czwartek, 8 października, o godz. 18.00 Msza święta i spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania i rodziców. Tego dnia odbędzie się także spotkanie katechetów.

W piątek, z racji 9 dnia miesiąca po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo przygotowujące do peregrynacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, który nawiedzi naszą parafię 9-10 kwietnia 2016 r.

W przyszłą niedzielę, 11 października, z racji drugiej niedzieli miesiąca, Mszą świętą o godz. 16 00 rozpocznie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej i ich rodziców.

W zakrystii oraz w kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych, w intencji których modlić się będziemy na różańcu każdego dnia listopada i na Mszach świętych w ciągu roku.

Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. w sklepiku są m.in. czasopisama katolickie dla dzieci i modziezy.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Stefana Kowalskiego (Chopina), który w minionym tygodniu odszedł do wieczności. Wieczny odpoczynek…Stanisławówka.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.