• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ogłoszenia duszpasterskie - V Niedziela zwykła w ciągu roku

 7 lutego 2016 r.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną wersją ogłoszeń zamieszczonych w Biuletynie parafialnym.

Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.

Dzisiaj o godz. 16.45. w kawiarence parafialnej spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca

Serdecznie dziękuję parafianom, którzy w minioną środę pomagali przy demontażu szopek i porządkowaniu kościoła. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na tacę w Ofiarowanie Pańskie, 2 lutego br. Na potrzeby zakonów kontemplacyjnych zebrano 1670 zł, które przekazano do kasy Kurii płockiej.

We wtorek, 9 lutego, po Mszy świętej o godz. 18.00 okolicznościowe nabożeństwo z racji nawiedzenia naszej parafii przez Obraz Matki Bożej Częstochowskiej (9-10 kwietnia br.), a następnie w kawiarence parafialnej spotkanie odpowiedzialnych za peregrynację.

Środa Popielcowa. Msze święta z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 8.00, 10.00 (kościół górny), 16.30 - dla dzieci i młodzieży (kościół dolny), 18.00 (kościół górny).

W czwartek, 11 lutego br. we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Dodatkowa Msza święta o godz. 10.00.

Zapraszamy do licznego udziału w piątkowych nabożeństwach Drogi Krzyżowej: z udziałem dzieci o godz. 16.30 (kościół dolny), dla ogółu wiernych o godz. 17.15 (kościół górny) i dla młodzieży o godz. 19.00 (kościół dolny).

Za tydzień, w pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.

Już za miesiąc rozpoczną się w naszej parafii doroczne rekolekcje wielkopostne.

Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej rozprowadzanej w naszym kiosku parafialnym.

Miłosierdziu Bożemu polecamy parafian zmarłych w minionym tygodniu. Są to: +Eugeniusz Karaśkiewicz, ul. Dworcowa; +Leon Bogdan Kornatowski , ul. Otolińska.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.Stanisławówka.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.