• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ogłoszenia duszpasterskie

3 maja 2015 r. - Piata Niedziela Wielkanocy

 

Zachęcamy do udziału w codziennych nabożeństwach majowych o godz. 17.30. Nabożeństwa majowe dla dzieci i młodzieży w poniedziałki i środy o godz. 16.30.

Dzisiaj, o godz. 12.00 Msza święta ku czci NMP Królowej Polski, kolejny dzień nowenny przed peregrynacją kopii obrazu MB Częstochowskiej, który 20 czerwca br. zawita do naszej diecezji. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po zakończonej Eucharystii procesja eucharystyczna.

Dzisiejszej niedzieli pani Maria Dramińska, artystka śpiewaczka z Olsztyna, prezentuje Misterium o Maryi Królowej Polski. Po Mszy świętej przy wejściu do kościoła możliwość spotkania z Artystką i zakup interesujących książek.

W poniedziałek, 4 maja, w Płocku obchodzimy uroczystość św. Zygmunta, króla i męczennika, głównego patrona naszego miasta.

We wtorek, 5 maja, w obchodzimy święto św. Dominika Savio, wychowanka św. Jana Bosko.

We wtorek, 5 maja, o godz. 17.00  w kawiarence parafialnej   spotkanie Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci i tych, którzy chcieliby wziąć udział 21 czerwca br. w Ogólnopolskiej  Pielgrzymce Dzieci na Jasną Górę.

We wtorek,  po Mszy świętej wieczornej, spotkanie biblijne.

W czwartek, 7 maja, o godz. 18.00 Msza święta imieninowa w intencji kl. Akacjusza Cybulskiego SDB.

W piątek, 8 maja obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i diecezji płockiej.

W sobotę, 9 maja, organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

Od poniedziałku rozpoczynają się próby przed sakramentem bierzmowaniem. W Biuletynie znajdziemy szczegółowe informacje.

Bóg zapłać za składane ofiary . Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

W minionym tygodniu odeszli z naszej parafii do wieczności: Stanisław Wojciech Czubak z ul, Jachowicza, Mariola Obrębska z ul. Północnej  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.Stanisławówka.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.