• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedzielę zwykłą

 26 października 2014 r.

Zachęcamy do lektury biuletynu parafialnego, gdzie znajduje się pełna wersja ogłoszeń wraz z informacjami dotyczącymi wydarzeń w diecezji i w Kościele na świecie.

W kancelarii parafialnej, a w niedzielę w dolnej zakrystii przyjmowane są wypominki za zmarłych, w intencji których będziemy się modlić przez cały listopad modlitwą różańcową oraz będzie odprawiana Msza święta przez cały rok w każdy pierwszy piątek miesiąca o godzinie 18.00.

Oratorium przyjmuje zapisy chłopców na treningi piłki ręcznej w poniedziałek o godz. 16.00

W sobotę - 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 18.00. Uwaga! Nie będzie Mszy świętej o godz. 12.00 i 20.00

W następną niedzielę - 2 listopada – przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. według porządku niedzielnego. Po Sumie o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu (bez procesji eucharystycznej). Po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się procesja żałobna wokół kościoła. Na procesję proszę przynieść znicze.

Finalizujemy prace związane z założeniem nowej instalacji grzewczej w górnym kościele. Położono ponad 300 metrów rur  z izolacją termiczną i 400 m przewodów elektrycznych. Dokonano wymiany urządzeń  węzła ciepłowniczego. Trwa montaż sterowników i udoskonalanie automatyki. Zamocowano cztery nagrzewnice wodne. Bóg zapłać za składane ofiary na tacę, które przeznaczamy na opłacenie tej inwestycji.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
Hanna Zaleska z ulicy Lotników i Marianna Bugaj z ulicy Pięknej.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.Stanisławówka.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.